Фасадні роботи

Фасадні роботи – одна зі спеціалізацій компанії «ДІ КОМ». Утеплюємо, штукатуримо, реконструюємо фасади. Компанія «ДІ КОМ» виконує фасадні роботи в Ужгороді та районі й по всій Закарпатській області на адміністративних будівлях і заміських будинках, на торгових комплексах і багатоповерхових житлових будинках, соціальних об’єктах і будівлях спеціального призначення. У нас великий досвід роботи в стислі терміни і в зимових умовах, в реалізації проєктів з підвищеними вимогами до документації та організації виробництва робіт. Ми працюємо швидко, використовуємо якісні матеріали.

 

Важливо пам¢ятати, що фасадні роботи – достатньо трудомісткий процес і довіряти його варто тільки професіоналам. Від кваліфікації робочих залежить не тільки зовнішній вигляд, але стан.  Складно переоцінити важливість фасадних робіт.

 

Під поняттям фасадні роботи розуміють ремонт фасаду (чистка, фарбування), герметизацію швів, утеплення стін, гідрофобізацію. Всі перераховані роботи спрямовані на поліпшення стану і зовнішнього вигляду будівлі.

 

Наші послуги:

 

Проєктування: розробка дизайн-проекту і ескізу, формування робочої, технічної документації по облаштуванню фасадної системи для споруджуваного будинку або по ремонту, реконструкції фасаду;

 

постачання: підбір і постачання ізоляційних, оздоблювальних матеріалів, каркасних конструкцій. Ми використовуємо власне обладнання і ліси;

 

реконструкція, ремонт: демонтаж зношених конструкцій, оздоблювальних, теплоізоляційних матеріалів, установка нової гідроізоляції, утеплювача і т.п.;

 

зовнішня обробка: штукатурні, облицювальні роботи, фарбування, установка декоративних елементів, водостічної системи та ін.

 

Компанія «ДІ КОМ» працює з будь-якими фасадними системами. Можливо пристрій, реставрація, реконструкція фасаду для середньо-, багатоповерхових будівель. Роботи можуть проводитися в будь-який час року. При виконанні фасадних ми дотримуємось будівельних, санітарних, протипожежних Державних норм України.