Клінінгові послуги

  • Вам потрібна клінінгова компанія для прибирання квартир, будинків, офісів або інших приміщень? Скористайтеся послугами комнапії «ДІ КОМ». Наші фахівці знайомі з найскладнішими забрудненнями, що дозволяє швидко і успішно справлятися з прибиранням як маленьких, так і великих площ. Використання спецтехніки для прибирання і професійних миючих засобів дозволяє легко очистити окремі елементи інтер’єру від бруду і пилу без пошкодження полірування і тканин!
  • Коли клієнтам потрібні клінінгова послуги з високим рівнем сервісу, вони звертаються в нашу компанію. Тому що наша служба прибирання має штат кваліфікацірованних фахівців, які постійно покращують свої профільні навички, відстежують останні тенденції в області техніки для клініга і професійних засобів для окремих поверхонь.
  • Компанія «ДІ КОМ» готова взяти на себе всі турботи по забезпеченню чистоти навколишнього Вас простору, надавши Вам клінінгові послуги. Професіоналізм співробітників, сучасна техніка і новітні методи дозволяють нам пропонувати клінінгові послуги з традиційно високою якістю.
  • Прибирання після ремонту – ми знаємо секрети клінінгу!

У вас закінчився ремонт або «будівництво століття» – будинок? Ми щиро за вас раді і вітаємо з новосіллям!

  • Ми з радістю надамо Вам всі можливі послуги з прибирання та догляду за вашим приміщенням.

Співробітники компанії «ДІ КОМ» готові зробити для вас професійне прибирання після ремонту офісу, котеджу, будинку або квартири.

Наші «блискучі» секрети клінінгу:

  1. Правильна стратегія і тактика проведення прибирання після ремонту і будівельних робіт;.
  2. Технічно навчений і досвідчений колектив фахівців – клінерів;.
  3. Використання клінінгового обладнання відомих марок і сертифікованих ефективних засобів для прибирання.

Прибирання після ремонту є особливо трудомістким процесом у порівнянні з іншими видами прибирання. Використання різних матеріалів і коштів під час будівельних або ремонтних робіт залишає стійкі сліди забруднень. Це різні види клею, шпаклівки, фарб, цементу, залишки арматури та інших матеріалів. Звичайними миючими засобами «сліди» ремонту і будівництва не видаляються.

Рекомендуємо генеральне прибирання після ремонту або будівництва провести не менше 2 –х разів на місяць, тому що в приміщенні ще деякий час будуть осідати залишки післяремонтного пилу.

 

У нас великий досвід роботи з прибирання офісів, підприємств, медичних установ, котеджів та будинків.

 

Ми відповідально підходимо до кожного об’єкту і підбираємо оптимальне рішення, яке підходить нашому клієнту. Вирішуючи поставлене завдання комплексно, ми пропонуємо підбір персоналу, якісне прибирання, забезпечення витратними матеріалами та побутовою хімією.

 

  • За контролем якості стежить відповідальний менеджер об’єкта, а також менеджер з контролю якості. Компанія «ДІ КОМ» гарантує безпечне очищення будь-яких елементів інтер’єру і збереження всіх ваших речей в будинку.

 

 

Виїзд фахівця обов’язковий! При замовленні клінінгових послуг необхідно ознайомитися з об’єктом, його станом покриттів і обробки. Потім складається перелік послуг, необхідна кількість працівників, їх графік роботи, і вже на основі цих даних визначається вартість контракту.