Проектування

Архітектурно-будівельне проектування — важливий процес, в якому не буває дрібниць, і від того, наскільки професійно він буде виконаний, залежать безпека і комфорт нової будівлі та ефективність вкладених у неї коштів.

Найкраще, що може зробити замовник, — звернутися до досвідчених проектувальників та спеціалістів, які працюють в «ДІ КОМ». Тільки наша компанія зі своїми фахівцями може забезпечити кваліфіковане ведення будівництва на всіх його стадіях від розробки проекту до здачі об’єкта в експлуатацію.

Компанія «ДІ КОМ» пропонує повний комплекс послуг, що включає в себе всі основні моменти:

  • Архітектурні (фасади, дах, плани, розрізи, перерізи, деталі, вузли)
  • Конструктивний розрахунок по міцності
  • Водопостачання
  • Опалення
  • Електропостачання
  • Вентиляція та кондиціонування
  • Каналізація
  • Проектування та дизайн

Довіряючи проектування будинку фахівцям «ДІ КОМ», ви зможете скоротити терміни будівництва, заощадити час і найбільш оптимально розподілити свій бюджет.

Види проектування:

 Індивідуальний проект
У цьому випадку проектування ведеться з «нуля», професійним архітектором, що має великий досвід роботи. Воно дозволяє втілити в життя всі фантазії і побажання замовника, що додасть будинку неповторність та унікальність. Тут враховується не тільки зовнішній вигляд будівлі і внутрішнє планування, але також особливості вибраного архітектурного стилю. Такий будинок буде комфортним і головне зручним, з погляду його функціональних можливостей.

Типовий проект
Безперечно, що типове проектування трохи дешевше індивідуального, так як вже має необхідну документацію для ведення будівельних робіт. Однак не слід розглядати типовий план як стандартний. За бажанням замовника наші архітектори внесуть у проєкт індивідуальні поправки і зміни. На сьогоднішній день ми готові запропонувати об’ємну базу готових проектів для дерев’яного, цегляного, блокового та каркасного будівництва.

Дизайн
Дизайн будинку визначається індивідуальністю власника. Він може бути витриманий в старовинному, чуттєвому романському стилі або суперсучасному стилі «хай-тек». Сучасні погляди дозволяють реалізувати найсміливіші ідеї в будь-яких напрямках. Професійні дизайнери компанії «ДІ КОМ» зможуть висловити всі побажання замовника в зовнішньому вигляді будівлі і внутрішньому декоруванні, а різноманітність оздоблювальних будівельних матеріалів тільки розширюють їх можливості.

 

Переваги компанії «ДІ КОМ»

Замовляючи архітектурне проектування та дизайн у нас, ви заощаджуєте час, отримуєте якісний результат, індивідуальне рішення і можливість скоротити свої витрати. Більш того, наша компанія втілить креслення на папері в життя і побудує унікальний, комфортний, сучасний будинок, відповідно до складеного проекту.