Ремонт квартир і будинків

Компанія «ДІ КОМ» надає послуги комплексного ремонту, включаючи внутрішні та зовнішні роботи, розробку дизайну, а також проєктування і перепланування приміщень.

Наша команда складається з висококласних майстрів, які мають великий практичний досвід в комплексній реалізації проєктів, починаючи з якісного ремонту будинків, котеджів, шале, квартир, офісних приміщень і завершуючи створенням не тільки стильних, але і функціональних інтер’єрів. Ми високо цінуємо комфорт і безпеку наших клієнтів, тому ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами.

Основна мета компанії «ДІ КОМ»  — створити для Вас простір, який Ви будете вважати ідеальним і комфортним для вас.

Ми не женемося за кількістю взятих під ремонт об’єктів, для нас найголовніше — якість! Наша перевага перед іншими полягає в тому, що дизайн-проект можемо виконуватися одночасно з демонтажними роботами і початковими оздоблювальними, що зекономить ваш час!

 

*****************************************************************************

Ми пропонуємо рішення для будь-якого бюджету: обробка економ-класу або ремонт класу люкс.

Ви можете замовити у нас косметичний, капітальний або ексклюзивний ремонт у будь-якому куточку Закарпаття.

 

Будь-який ремонт передбачає нестандартні рішення, що відображають смаки замовника: тут і перепланування приміщень, і зведення нових перегородок, і візуальне розширення простору — одним словом, будь-які функціональні і декораторські рішення. Все це виконується в будь-якому стилі за бажанням замовника, тут фантазії дизайнера надається повна свобода, яка обмежується тільки рамками стилю.

Один з основних наших критеріїв при ремонті є ексклюзивність, тобто кожне замовлення повинно повністю відповідати індивідуальним вимогам замовника. Зробити це під силу тільки досвідченим, кваліфікованим фахівцям.

 

Зупинивши вибір на фахівцях компанії «ДІ КОМ», ви заощадите в коштах, адже ми знаємо, на чому можна зекономити, щоб мінімізувати ваші витрити і неперевищити бюджет. При цьому ж ми гарантуємо високу якість матеріалів та виконання робіт. Перед початком робіт ми складаємо договір з Дотримання законодавства України, який надає клієнту впевненість у виконанні наших зобов’язань. Також обравши нас, ви позбавите себе від зайвих турбот, пов’язаних з ремонтом (закупівля матеріалу, вивіз будівельного сміття, вантажно-розвантажувальні роботи), ці роботи ми візьмемо на себе.

Якщо ви прагнете до індивідуальності і хочете оточити себе гармонійним простором в інтер’єрі, якщо Ви в пошуку компанії, яка зможе якісно виконати ремонт вашої мрії, якщо ви цінуєте свій час і хочете щоб процес реалізації запланованого був максимально комфортним, то сміливо звертайтеся в компанію «ДІ КОМ». Ми зробимо все, щоб співпраця з нами була завжди вигідною і приємною. Фахівці компанії стануть для вас надійними партнерами, яким ви зможете довірити всю відповідальність за замовлені роботи.