Зовнішні оздоблювальні роботи

Останнім часом, все частіше власники будівель стали змінювати зовнішню частину будинку на більш оригінальне й індивідуальне оформлення. Це не дивно, оскільки зовнішня частина споруди — головний елемент будинку, можна сказати його «обличчя», і від того, як він оформлений, складається враження про його власника. Якщо це компанія або торговельний центр, то клієнти в першу чергу звертають увагу на те, як виглядає будинок, а потім на його вміст. Фасад будівлі чи будинку без слів говорить про його мешканців.

За допомогою фасаду фахівці компанії «ДІ КОМ» перетворять стару споруду і вдихнуть у неї «нове життя». При плануванні будівництва нової будівлі, вибираючи оригінальний фасад ви підкреслите особливість споруди і хороший смак господаря. Для початку потрібно підібрати стиль, в якому буде виконаний фасад і вибрати матеріал. Всім цим повинні займатися професіонали, які працюють в «ДІ КОМ». Адже тільки майстер, який знає свою справу зможе втілити в життя ідею замовника, зробити це мудро і якісно. Оновлений фасад допоможе виділити будівлю на тлі інших, а також прикрасити зовнішній вигляд споруди.

Робота спеціалістів «ДІ КОМ» ґрунтується на стилістичних перевагах замовника, бюджеті, а також врахуванні рельєфу місцевості, близькості до водойм, кліматичних умов місцевості. Всі ці фактори в сукупності допоможуть спеціалістам створити оптимальний дизайн проєкт фасаду.

Компанія «ДІ КОМ» — унікальний алгоритм для індивідуального образу фасаду. Ця послідовність застосовується нашими фахівцями при проєктування фасадів будівель і житлових будинків. Особливості конструкції будинку при проєктуванні дизайну припускають вибір декору — легкого або важкого. При виборі типу декору майстри звертаються до фасадного декору і розробляють дизайн проект фасаду. При необхідності можна замовити нашому дизайнеру включення в проект індивідуальних виробів, а також додаткових художніх елементів.

Створення проєктe вміщує в себе наступні етапи:

визначення типу покриття;

добірка матеріалу;

створення декількох варіантів оформлення;

підбадьорення замовником одного варіанта;

детальна розробка обраного плану;

складання кошторису.

Практично завжди облицювання фасаду будинку виконується для захисту зовнішніх стін будівлі від впливу опадів, вітру і різких температурних перепадів. Облицювання для фасаду захищає від руйнування ізоляційний матеріал, який служить для теплоізоляції будівлі, і є основною частиною вентильованого фасаду. Крім того, облицювання для фасаду служить елементом зовнішнього оформлення будівлі і надає йому індивідуальність і стильний зовнішній вигляд.

Зовнішній фасад встановлюється на тільки що побудовані будівлі і на будівлі, що знаходяться в експлуатації, на стінах яких почали виявлятися перші ознаки фізичного зносу або з’явилася необхідність в теплоізоляції будівлі.

Якщо задумалися над тим, щоб зробити ваш будинок чи будівлю красивою і продовжити термін їх експлуатації, сміливо звертайтеся до нас, і разом ми виберемо найкращий варіант зовнішньої обробки в нежитловій будівлі, квартирі, котеджі або приватному будинку!